Toshkent shahridagi Amity universitetining Kitobxonlik klubi a’zolari 24-26-sentyabr kunlari Alisher Navoiy nomidagi O‘zbekiston Milliy kutubxonasida, O‘zbekiston Respublikasi Markaziy banki bilan hamkorlikda o‘tkazilgan "Bank va Ma’rifat: bilimli jamiyat bilan qudratli iqtisodiyot sari" forumida ishtirok etdi.
Forum davomida talabalarimiz iqtisodiyot, moliya va tadbirkorlik sohalaridagi yangiliklar, ilmiy-innovatsion yondashuvlar hamda kitob mutolaasini targ‘ib etish bo‘yicha muhim ma’lumotlarga ega bo‘lishdi.

Members of the Reading Club of Amity University in Tashkent took part in the forum "Banking and Enlightenment: Towards a Strong Economy with a Knowledgeable Society," held on September 24-26 at the Alisher Navoi National Library of Uzbekistan in cooperation with the Central Bank of the Republic of Uzbekistan.
During the forum, our students received important information on innovations in the fields of economics, finance, and entrepreneurship, scientific and innovative approaches, and the promotion of book reading.