4-iyun kuni Toshkent shahridagi Amity universiteti o‘z talabalari tomonidan tuzilgan CTRL CODE kompaniyasi bilan hamkorlik memorandumini imzoladi!
Toshkent shahridagi Amity universiteti CTRL CODE bilan hamkorlik memorandumini imzoladi, bu bizning iqtidorli talabalarimiz tomonidan tashkil etilgan yangi loyihadir!
Amity universiteti birinchilardan bo‘lib CTRL CODE bilan rasmiy shartnoma imzoladi va ushbu hamkorlik nafaqat universitet uchun, balki CTRL CODE uchun ham muhim bosqich hisoblanib, Amity universitetining talabalar innovatsiyasi va tadbirkorligini qo‘llab-quvvatlash yo‘lidagi mavqeini yanada mustahkamlaydi.
Talabalarimizning univway.com veb-saytini yaratishdagi tashabbusi va qarashlari bilan nihoyatda faxrlanamiz! Ushbu memorandum universitetning yosh iste'dodlarni tarbiyalash va ijodkorlik gullab-yashnaydigan dinamik muhitni qo'llab-quvvatlashga bo'lgan sodiqligini bildiradi. CTRL CODE bilan rasmiy shartnomani birinchi bo'lib imzolagan Amity University Tashkent talabalar tashabbuslarini kuchaytirish va ularni muvaffaqiyat sari undashga sodiqligini ta'kidlaydi.
Demo version! Saytda imloviy yoki uslubiy xatoga ko'zingiz tushdimi? Xato jumlani belgilang va CTRL+ENTER'ni bosish orqali bizga xabar bering

On June 4, Amity University Tashkent has signed MOU with the CTRL CODE company created by its students!
Amity University Tashkent signed MOU with CTRL CODE, a ground-breaking project conceived and developed by our very own talented students!
Amity University is the first to sign a formal agreement with CTRL CODE and this collaboration marks a significant milestone, not only for the University but also for CTRL CODE, solidifying Amity University Tashkent's position as a fervent supporter of students' innovation and entrepreneurship.
We are incredibly proud of our students' initiative and vision in creating the website univway.com!
This MOU signifies the university's unwavering commitment to nurturing young talent and fostering a dynamic environment where creativity flourishes. By being the first to sign a formal agreement with CTRL CODE, Amity University Tashkent underscores its dedication to empowering student ventures and propelling them towards success.