7-may kuni, O‘zbekiston Respublikasi Raqamli texnologiyalar vazirligi tomonidan O‘zbekiston Respublikasi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari sohasi xodimlari kuni munosabati bilan Amity Universitetining xodimlariga faxriy yorliq topshirildi
Toshkent shahridagi Amity universiteti nomidan Toshkent shahridagi Amity universiteti direktorining birinchi o‘rinbosari – Dr. Naina Chaudhary, professor-oʻqituvchilar va xodimlar: Dr. Alisher Jalilov, Dr. Danish Ather, Dr. Rajneesh Kler, Dr Mohit Bhandwal va Shohista Rahmonberdiyevalarni ushbu yutuq bilan tabriklaymiz. Tinmas sa'y-harakatlaringiz va IT sohasiga qo‘shayotgan hissangiz uchun minnatdorchilik bildiramiz
Ushbu eʼtirof universitetning Raqamli texnologiyalar sohasida mukammallikka intilishi va Oʻzbekistonda axborot-kommunikatsiya texnologiyalari sohasini rivojlantirishga qoʻshayotgan hissasini taʼkidlaydi. Bu Amity universiteti professor-o‘qituvchilari va xodimlarining mashaqqatli mehnati, fidoyiligi va innovatsion ruhidan dalolat beradi.
Biz Raqamli texnologiyalar vazirligiga ushbu sharaf uchun samimiy minnatdorchiligimizni bildiramiz va texnologik innovatsiyalar va ilg'orlikni qo'llab-quvvatlashda davom etishni yana bir bor tasdiqlaymiz.

On May 7, the Ministry of Digital Technologies of the Republic of Uzbekistan presented a certificate of honor to the employees of Amity University in connection with the Day of Information and Communication Technology Employees of the Republic of Uzbekistan
On behalf of Amity University Tashkent we congratulate the First deputy Director of Amity University Tashkent - Dr. Naina Chaudhary; Professors and staff members: Dr. Alisher Jalilov, Dr. Danish Ather, Dr. Rajneesh Kler, Dr Mohit Bhandwal and Shakhista Rakhmanberdieva on this achievement. All thanks for their tireless efforts and exceptional contributions in the field of IT
This acknowledgment highlights the university's commitment to excellence in the field of digital technologies and its contribution to the advancement of the information and communication technology sector in Uzbekistan. It is a testament to the hard work, dedication, and innovative spirit of the faculty and staff members of Amity University
We extend our heartfelt gratitude to the Ministry of Digital Technologies for this honor and reaffirm our commitment to continue fostering technological innovation and excellence in education.